ROMY
59,04 € 71,34 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | ROMY |
|---|---|
| Príkon | 2x35W-GU10, 35W-GU10 |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Stmievanie | ON/OFF |
| IP krytie | IP 65 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | TRANSPARENT |
| Značka | |
| RAL | 7024 |
| Rozmery svietidla | 70x78x100 mm, 70x78x165 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 70 mm |
| Šírka svietidla | 78 mm |
| Výška svietidla | 100 mm, 165 mm |
| Počet v balení | 12, 18 |
| Rozmery balenia | 95x95x115 mm, 95x95x170 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.001038, 0.001534 |
| Farba | |
| Distrib?cia svetla | Priame, Priame/nepriame |
Odhadované doručenie: 3 dní



Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.