FLAT II
73,80 € 88,56 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | FLAT II |
|---|---|
| Príkon | 2x3W, 2x5W |
| Svetelný tok | 2x340lm, 2x565lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K/4000K/5700K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 2 x 160° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 145 mA, 275 mA |
| Stmievanie | ON/OFF |
| Energetická trieda | E |
| Svetelná účinnosť | 113lm/W |
| Životnosť | L80 B20 30.000h |
| IP krytie | IP 65 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | FROSTED |
| Rozmery svietidla | 135x31x90 mm, 175x31x90 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 135 mm, 175 mm |
| Výška svietidla | 90 mm |
| Počet v balení | 18 |
| Rozmery balenia | 120x100x40 mm, 190x100x40 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.00048, 0.00076 |
| Značka | |
| RAL | 7016, 9016 |
| Šírka svietidla | 31 mm |
| Farba | |
| Model | L, S |
Odhadované doručenie: 3 dní








Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.