ZENO
46,74 € 79,95 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | ZENO |
|---|---|
| Príkon | 10W |
| Svetelný tok | 760lm, 900lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K/4000K/5000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 60° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 230 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | F |
| Svetelná účinnosť | 76lm/W, 90lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 54 |
| Trieda ochrany | 2 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | d102x51 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d102 mm |
| Výška svietidla | 51 mm |
| Montážny otvor | 90 mm |
| Počet v balení | 30, 1 |
| Rozmery balenia | 140x130x70 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.001274 |
| Značka | |
| RAL | 9005, 9016 |
| Farba | |
| Miera oslnenia (UGR) | < 19 |
Odhadované doručenie: 3 dní










Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.