JOTA II
29,52 € 46,74 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | JOTA II |
|---|---|
| Príkon | 12W, 18W |
| Svetelný tok | 1200lm, 1800lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 80+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 160° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 300 mA, 450 mA |
| Stmievanie | ON/OFF |
| Energetická trieda | F |
| Svetelná účinnosť | 100lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 44 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | d255x50 mm, d320x55 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d255 mm, d320 mm |
| Výška svietidla | 50 mm, 55 mm |
| Počet v balení | 10 |
| Rozmery balenia | 282x282x60 mm, 322x322x60 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.004771, 0.006221 |
| Značka | |
| RAL | 9003 |
| Pohybový senzor | HF, Nie |
| Farba | |
| Model | 26, 33 |
| Senzor | ?no, Nie |
Odhadované doručenie: 3 dní






Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.