OCCO Z
72,57 € 129,15 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | OCCO |
|---|---|
| Príkon | 6.5W, 7W |
| Svetelný tok | 420lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 36° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 300 mA, 350 mA, 400 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | F |
| Svetelná účinnosť | 60lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | TRANSPARENT |
| Rozmery svietidla | d70 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d70 mm |
| Počet v balení | 1, 18 |
| Značka | |
| RAL | 9005 |
| Dĺžka závesu | 5000 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní




Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.