NELA
41,82 € 81,18 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | NELA |
|---|---|
| Príkon | 33W |
| Svetelný tok | 3630lm |
| Teplota svetla (CCT) | 4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 80+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 90° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 850mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF |
| Svetelná účinnosť | 110lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP40 |
| Trieda ochrany | 2 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | PRISMATIC |
| Rozmery svietidla | 595x595x25 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 595 mm |
| Výška svietidla | 25 mm |
| Montážny otvor | 570×570 mm |
| Počet v balení | 1, 6 |
| Rozmery balenia | 605x660x30 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.011979 |
| Značka | |
| RAL | 9016 |
| Miera oslnenia (UGR) | < 19 |
| Šírka svietidla | 595 mm |
| Farba |
Odhadované doručenie: 3 dní




Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.