GAMA
36,90 € 87,33 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | GAMA |
|---|---|
| Príkon | 15W, 21W |
| Svetelný tok | 1650lm, 2310lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K/3500K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 80+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 100° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 350mA, 380mA, 500mA, 520mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF |
| Svetelná účinnosť | 110lm/W |
| Životnosť | L80 B20 50.000h |
| IP krytie | IP54 |
| Trieda ochrany | 3 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | d176x53 mm, d226x53 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d176 mm, d226 mm |
| Výška svietidla | 53 mm |
| Montážny otvor | 150 mm, 200 mm |
| Počet v balení | 12, 1 |
| Rozmery balenia | 185x185x105 mm, 235x235x105 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.003594, 0.005799 |
| Značka | |
| RAL | 9003 |
| Farba | |
| Model | 18, 23 |
Odhadované doručenie: 3 dní




Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.