GAMA SURFACE KIT
9,84 € 13,53 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | GAMA |
|---|---|
| Značka | |
| RAL | 9003 |
| Materiál | |
| Rozmery svietidla | d150x75 mm, d200x75 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d150 mm, d200 mm |
| Výška svietidla | 75 mm |
| Počet v balení | 24, 36 |
| Rozmery balenia | 155x155x80 mm, 200x200x82 mm |
| Krajina pôvodu | China |
| Objem | 0.001922, 0.00328 |
| Farba | |
| Model | 18 SURFACE KIT, 23 SURFACE KIT |
Odhadované doručenie: 3 dní



Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.