SPOT II
63,96 € 95,94 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | SPOT II |
|---|---|
| Príkon | 9W |
| Svetelný tok | 735lm |
| Teplota svetla (CCT) | 2700K, 3000K/3500K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 60° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 200 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Svetelná účinnosť | 82lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 44 |
| Trieda ochrany | 3 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | TRANSPARENT |
| Rozmery svietidla | d82x52 mm, d82x61 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d82 mm |
| Výška svietidla | 52 mm, 61 mm |
| Montážny otvor | 75 mm |
| Počet v balení | 1 |
| Rozmery balenia | 170x120x70 mm |
| Krajina pôvodu | Slovakia |
| Objem | 0.001428 |
| Značka | |
| RAL | 9005, 9016 |
| Miera oslnenia (UGR) | < 19 |
| Farba | |
| Model | A, B, C |
Odhadované doručenie: 3 dní






Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.