LENA PRO
67,65 € 110,70 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | LENA PRO |
|---|---|
| Príkon | 21-40W, 40W |
| Svetelný tok | 2730-5200lm, 5200lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K/3500K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 90° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 1000 mA, 500-1000 mA, 950 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | D |
| Svetelná účinnosť | 130lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 44 |
| Trieda ochrany | 3 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | PRISMATIC |
| Rozmery svietidla | 1195x295x34 mm, 595x595x34 mm, 620x620x34 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 1195 mm, 595 mm, 620 mm |
| Výška svietidla | 34 mm |
| Montážny otvor | 1165 x 265 mm, 565 x 565 mm, 590 x 590 mm |
| Počet v balení | 1, 6 |
| Rozmery balenia | 1250x330x38 mm, 630x630x38 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.015082, 0.015675 |
| Značka | |
| RAL | 9016 |
| Miera oslnenia (UGR) | < 16 |
| Šírka svietidla | 295 mm, 595 mm, 620 mm |
| Farba | |
| Model | 120, 60, 62 |
Odhadované doručenie: 3 dní





Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.