VIGO
61,50 € 118,08 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | VIGO |
|---|---|
| Príkon | 16-29W, 18W, 29W, 8-18W |
| Svetelný tok | 1840-3340lm, 2070lm, 3340lm, 920-2070lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K, 4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 60° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 200-450mA, 400-700mA, 450 mA, 700 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | D |
| Svetelná účinnosť | 115lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 65 |
| Trieda ochrany | 2 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | PRISMATIC |
| Rozmery svietidla | d100x64 mm, d136x83 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d100 mm, d136 mm |
| Výška svietidla | 64 mm, 83 mm |
| Montážny otvor | 125 mm, 90 mm |
| Počet v balení | 27, 1 |
| Rozmery balenia | 135x135x80 mm, 165x145x90 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.001458, 0.002153 |
| Značka | |
| RAL | 9003, 9005 |
| Farba | |
| Model | M, S |
Odhadované doručenie: 3 dní








Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.