LINEAR II
49,20 € 123,00 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | LINEAR II |
|---|---|
| Príkon | 10W, 4W |
| Svetelný tok | 1400lm, 560lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K-4000K, 3000K/3500K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 45° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 300 mA |
| Stmievanie | DALI TW/PUSH TW, DALI/PUSH, ON/OFF |
| Energetická trieda | D |
| Svetelná účinnosť | 80lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 3 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | FROSTED |
| Rozmery svietidla | 147x45x50 mm, 75x45x50 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 147 mm, 75 mm |
| Výška svietidla | 50 mm |
| Montážny otvor | 140 x 37 mm, 68 x 37 mm |
| Počet v balení | 24, 36, 1 |
| Rozmery balenia | 125x95x85 mm, 150x135x70 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.001009, 0.001418 |
| Značka | |
| RAL | 9003, 9005 |
| Miera oslnenia (UGR) | < 19 |
| Šírka svietidla | 45 mm |
| Farba | |
| Model | 2, 5 |
Odhadované doručenie: 3 dní






Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.