ZITA
36,90 € 123,00 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | ZITA |
|---|---|
| Príkon | 12-24W, 15-35W, 15W, 24W, 35W, 8-15W |
| Svetelný tok | 1440-2880lm, 1800-4200lm, 1800lm, 2880lm, 4200lm, 960-1800lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K-4000K, 3000K/3500K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 120° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 200-350 mA, 300-600 mA, 350 mA, 400-900 mA, 600 mA, 900 mA |
| Stmievanie | DALI TW/PUSH TW, DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | C |
| Svetelná účinnosť | 120lm/W |
| Životnosť | L80 B20 50.000h |
| IP krytie | IP 44 |
| Trieda ochrany | 2 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | PRISMATIC |
| Rozmery svietidla | d103x37 mm, d135x39 mm, d160x42 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d103 mm, d135 mm, d160 mm |
| Výška svietidla | 37 mm, 39 mm, 42 mm |
| Montážny otvor | 124 mm, 149 mm, 94 mm |
| Počet v balení | 20, 1 |
| Rozmery balenia | 140x140x85 mm, 170x170x90 mm, 200x200x95 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.001666, 0.002601, 0.0038 |
| Značka | |
| RAL | 9003 |
| Farba | |
| Model | M, S, XS |
Odhadované doručenie: 3 dní







Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.