SPOT MINI
36,90 € 86,10 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | SPOT MINI |
|---|---|
| Príkon | 7W |
| Svetelný tok | 490lm |
| Teplota svetla (CCT) | 2700K, 3000K/3500K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 30° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 150 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | F |
| Svetelná účinnosť | 70lm/W |
| Životnosť | L80 B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 3 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | TRANSPARENT |
| Rozmery svietidla | d40x70 mm, d42x62 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d42 mm, d40 mm |
| Výška svietidla | 62 mm, 70 mm |
| Montážny otvor | 35 mm |
| Rozmery balenia | 100x100x130 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.0013 |
| Značka | |
| RAL | 9005, 9010 |
| Farba | |
| Model | A, B, C |
Odhadované doručenie: 3 dní




Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.