RIVA MINI
27,06 € 104,55 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | RIVA |
|---|---|
| Príkon | 10W, 20W, 6W |
| Svetelný tok | 1600lm, 480lm, 800lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K/3500K/4000K, 2700K/3000K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 38° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 220 mA, 250 mA, 500 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | F |
| Svetelná účinnosť | 80lm/W |
| Životnosť | L80 B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 2 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | FROSTED |
| Rozmery svietidla | 113x31x45 mm, 126x31x40 mm, 212x31x45 mm, 240x31x40 mm, 69x31x40 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 113 mm, 126 mm, 212 mm, 240 mm, 69 mm |
| Výška svietidla | 40 mm, 45 mm |
| Montážny otvor | 108 x 27 mm, 122 x 27 mm, 207 x 27 mm, 236 x 27 mm, 65 x 27 mm |
| Počet v balení | 25, 32, 60 |
| Rozmery balenia | 135x55x85 mm, 135x60x55 mm, 265x60x55 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.000446, 0.000631, 0.000875 |
| Značka | |
| RAL | 9003, 9005 |
| Miera oslnenia (UGR) | < 19 |
| Šírka svietidla | 31 mm |
| Farba | |
| Model | 12, 3, 6, WW 12, WW 6 |
Odhadované doručenie: 3 dní






Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.