RIVA MAXI
22,14 € 110,70 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | RIVA |
|---|---|
| Príkon | 15W, 5W, 30W |
| Svetelný tok | 1200lm, 2400lm, 400lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K/3500K/4000K, 2700K/3000K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 50° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 135 mA, 150 mA, 350 mA, 700 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | F |
| Svetelná účinnosť | 80lm/W |
| Životnosť | L80 B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 2 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | FROSTED |
| Rozmery svietidla | 153x62x52 mm, 287x62x52 mm, 62x62x52 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 153 mm, 287 mm, 62 mm |
| Výška svietidla | 55 mm |
| Montážny otvor | 145 x 55 mm, 280 x 55 mm, 55 x 55 mm |
| Počet v balení | 15, 30, 60 |
| Rozmery balenia | 105x90x70 mm, 190x85x75 mm, 320x90x75 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.000662, 0.001211, 0.00216 |
| Značka | |
| RAL | 9003, 9005 |
| Miera oslnenia (UGR) | < 19 |
| Šírka svietidla | 62 mm |
| Farba | |
| Model | 1, 3, 6 |
Odhadované doručenie: 3 dní






Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.