NINO
18,45 € 70,11 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | NINO |
|---|---|
| Príkon | 15W, 3W, 5W, 9W |
| Svetelný tok | 1050lm, 150lm, 350lm, 630lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K/3500K/4000K, 2700K/3000K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 36°, 38°, 40° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 120 mA, 200 mA, 300 mA, 350 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | G |
| Svetelná účinnosť | 70lm/W, 50lm/W |
| Životnosť | L80 B20 50.000h |
| IP krytie | IP 54 |
| Trieda ochrany | 2 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | TRANSPARENT |
| Rozmery svietidla | d100x100 mm, d39x50 mm, d60x68 mm, d81x85 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d100 mm, d39 mm, d60 mm, d81 mm |
| Výška svietidla | 100 mm, 50 mm, 68 mm, 85 mm |
| Montážny otvor | 35 mm, 55 mm, 95 mm, 75 mm |
| Počet v balení | 40, 48, 60, 80 |
| Rozmery balenia | 105x65x50 mm, 105x90x70 mm, 120x120x125 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.000341, 0.000662, 0.0018 |
| Značka | |
| RAL | 9003, 9005 |
| Miera oslnenia (UGR) | < 19 |
| Farba | |
| Model | L, M, S, XS |
Odhadované doručenie: 3 dní






Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.