RAY
36,90 € 98,40 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | RAY |
|---|---|
| Príkon | 10W, 3W, 6W |
| Svetelný tok | 180lm, 195lm, 450lm, 480lm, 790lm, 850lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 36°, 40° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 150 mA, 200 mA, 250 mA, 700 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | F, G |
| Svetelná účinnosť | 60lm/W, 75lm/W, 79lm/W, 80lm/W, 65lm/W, 85lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 44 |
| Trieda ochrany | 3 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | PRISMATIC |
| Rozmery svietidla | d40x57 mm, d58x70 mm, d75x85 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d58 mm, d40 mm, d75 mm |
| Výška svietidla | 57 mm, 70 mm, 85 mm |
| Montážny otvor | 35 mm, 50 mm, 65 mm |
| Počet v balení | 100, 50, 1 |
| Rozmery balenia | 105x105x70 mm, 110x110x95 mm, 70x70x50 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.000245, 0.000772, 0.00115 |
| Značka | |
| RAL | 9003, 9005 |
| Miera oslnenia (UGR) | < 19 |
| Farba | |
| Model | M, S, XS |
Odhadované doručenie: 3 dní











Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.