KLIP
79,95 € 118,08 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | KLIP |
|---|---|
| Príkon | 11W |
| Svetelný tok | 770lm |
| Teplota svetla (CCT) | 2700K, 3000K |
| Index podania farieb (CRI) | 90+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 30° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 250 mA |
| Stmievanie | DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | G |
| Svetelná účinnosť | 70lm/W |
| Životnosť | L80B20 50.000h |
| IP krytie | IP 20 |
| Trieda ochrany | 3 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | TRANSPARENT |
| Rozmery svietidla | d77x77 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | d77 mm |
| Výška svietidla | 77 mm |
| Počet v balení | 1 |
| Rozmery balenia | 115x115x110 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.001455 |
| Značka | |
| RAL | 9005/9005, 9005/9016, 9005/CR, 9016/9005, 9016/9016, 9016/CR |
| Farba | Biela/Biela, Čierna/Čierna, Biela, Biela/Chróm, Biela/Čierna, Čierna, Čierna/Biela, Čierna/Chróm |
| Z?klad?a | ?ierna, Biela |
| Reflektor | ?ierna, Biela, Chr?m |
Odhadované doručenie: 3 dní






Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.