HUGO II
67,65 € 109,47 €
Popis
Ďalšie informácie
Recenzie (0)
| Produktový rad | HUGO |
|---|---|
| Príkon | 9W |
| Svetelný tok | 540lm |
| Teplota svetla (CCT) | 3000K-4000K, 3000K/4000K |
| Index podania farieb (CRI) | 85+ |
| Stálosť farby (SDCM) | < 3 |
| Uhol svietenia | 160° |
| Napájanie | 220-240V AC. 50-60Hz |
| Napájací zdroj | 300 mA, 350 mA |
| Stmievanie | DALI TW/PUSH TW, DALI/PUSH, ON/OFF, TRIAC |
| Energetická trieda | G |
| Svetelná účinnosť | 60lm/W |
| Životnosť | L80 B20 30.000h |
| IP krytie | IP 54 |
| Trieda ochrany | 1 |
| Materiál | |
| Farba tienidla | OPAL |
| Rozmery svietidla | 200x85x85 mm |
| Dĺžka / priemer svietidla | 200 mm |
| Výška svietidla | 85 mm |
| Počet v balení | 20 |
| Rozmery balenia | 210x90x90 mm |
| Krajina pôvodu | China, Slovakia |
| Objem | 0.001701 |
| Značka | |
| RAL | 7024 |
| Pohybový senzor | IR, Nie |
| Šírka svietidla | 85 mm |
| Farba | |
| Senzor | ?no, Nie |
Odhadované doručenie: 3 dní







Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.